Květen 2018

Sejdeme se na Facebooku

27. května 2018 v 15:06 | Medička Jozefína |  Jen tak mezi řečí

Rozhodla jsem založit na Facebooku stránku svého blogu Jednou nohou v průšvihu, odkaz najdete tady. Potěší mě, když se mrknete, protože příspěvky se tam budou objevovat přece jen pravidelněji než články na blogu. Těšit se můžete na střípky a postřehy z mého života, trapasy i úspěchy, průšvihy i štěstí, a to všechno hlavně pro radost a ukrácení dlouhé chvíle.

Doufám, že se tam potkáme :-)

J.

Jaká byla patfyz?

24. května 2018 v 13:00 | Medička Jozefína |  Třetí ročník

Patofyziologie je náročná věda o zajímavých věcech. I když zpočátku jsme se možná nechali trochu unést - na první pohled snadno zvládnutelná skripta, učebnice jen pro fajnšmekry (na fotce jsou proto, že se mi zdály fotogeničtější než moje urousaná skripta a když už jsem si je aktivně vypůjčila...), k tomu celkem sympatická parta na Ústavu patofyziologie, ale opak je pravdou, taková dávačka to zase není.Jen tak mezi řečí: nejsem ranní ptáče

17. května 2018 v 0:43 | Medička Jozefína |  Jen tak mezi řečí
Ach, ta rána. Ono by to nebylo tak hrozné, kdyby takové ráno začalo po desáté hodině. V doprovodu zpěvu ptáků, s vůní kávy a čerstvého ovoce samozřejmě. Nebuďme troškaři. Kdyby k tomu ještě svítilo sluníčko a za oknem šumělo moře, nebylo by to taky na škodu. Takhle nějak vypadá moje představa, která se rozplyne v okamžiku, jakmile otevřu oči. A zjistím, že to už zase byl jenom sen a já se znovu nachytala. Je čas vstávat.


Design: